Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontaktuppgifter till ledare - se under "Våra Lag" eller respektive lagsida.
Styrelsen
2020-2021


Ordförande
Fredrik Wolf, 0140-133 08 (b), 0140-37 52 08 (a), 072-213 91 45 (m), e-post: fredrik.wolf@lfj.se


Sekreterare
Eivor Clasén, 070-218 90 72 (m), e-post: eivorclasen@gmail.com

Ekonomiansvarig
Sune Westberg, 0140-561 04 (b), 0140-676 12 (a), 0708-39 89 64 (m), e-post: sune.westberg@efg.se


Ledamot
Tobias Igefors, 0140-142 52 (b), 076-808 22 32 (m), e-post: tobbeige@gmail.com


Ledamot

Johan Lingmerth, 070-374 20 10 (m), e-post: johan_lingmerth@hotmail.com


Ledamot
Dennis Strömberg, 076-895 26 68 (m), e-post: Dennis.Stromberg@efg.se

Ledamot
Oskar Lööke, 076-117 00 12 (m), e-post: looke0012@gmail.com

Ledamot
Tonie Andersson, 070-850 65 09 (m), e-post: toniedif@gmail.com

Suppleant
Jesper Torstensson, 076-536 76 42 (m), e-post: Jesper.Torstensson@efg.se

Suppleant
Alexander Jones, 070-546 82 91 (m), e-post: Alexander.Jones@efg.se


-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -

Valberedning
Henrik Gustavsson, 070-376 89 34 (m), e-post: henrik.gustavsson@live.se
Alexander Berlin, 070-305 29 65 (m), e-post: alex_berlin@hotmail.com
Styrelserepresentant (ordförande)

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -

Revisor
Ove Burenby

Revisorssuppleant
Björn Thiele

Klubbchef

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fredrik.henningsson@ibf-tranas.com

Administration | Kafeteria
Eivor Clasén, 070-218 90 72 (m), e-post: eivorclasen@gmail.com
Materialansvarig

Johan Hanell, Majgatan 18, 573 38 Tranås, 070-253 50 83 (m),

e-post: hanell18@gmail.com


Öppettider i materialrummet (Tranås Idrottshall)

1september - 28mars 2020/21

Måndag  19,40-21.00

Onsdag   19,40-21.00


Sportchef Herr/Pojk

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fredrik.henningsson@ibf.com


Sportchef Dam/Flick

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fhenningsson@outlook.com

Webmaster
Lisa Sandelin, 073-038 94 22 (m), e-post: lisandelin@hotmail.com