Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontaktuppgifter till ledare - se under "Våra Lag" eller respektive lagsida.
Styrelsen
2018-2019


Ordförande
Fredrik Wolf, Västerskogsgatan 10, 573 61 Sommen, 0140-133 08 (b),
0140-37 52 08 (a), 072-213 91 45 (m), 070-730 33 08 (m),

e-post: fredrik.wolf@lfj.se  fredrik@gjauktion.se


Sekreterare
Eivor Clasén, Storgatan 3, 573 32 Tranås, 070-218 90 72 (m),
e-post: eivorclasen@gmail.com

Ekonomiansvarig
Sune Westberg, Segelbåtsvägen 1, 573 93 Tranås, 0140-561 04 (b),
0140-676 12 (a), 0708-39 89 64 (m), e-post: sune.westberg@efg.se

Ledamot
Lisa Sandelin, Ulfsparregatan 6, 573 39 Tranås,
0734-18 21 14 (m), e-post: lisandelin@hotmail.com

Ledamot
Tobias Igefors, Ängarydsgatan 17, 573 40 Tranås, 0140-142 52 (b),
076-808 22 32 (m), e-post: tobbeige@gmail.com


Ledamot

Johan Lingmerth, Mårdavägen 41, 573 40 Tranås, 070-374 20 10 (m), e-post: johan_lingmerth@hotmail.com



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Valberedning
Henrik Gustavsson, Bergsättersvägen 62F, 591 51 Motala, 070-368 69 61 (m),
e-post: henrik.gustavsson@live.se
Alexander Berlin, 070-305 29 65 (m), e-post: alex_berlin@hotmail.com

Revisor
Ove Burenby

Revisorssuppleant
Björn Thiele

Klubbchef

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fredrik.henningsson@ibf-tranas.com

Administration | Kafeteria
Eivor Clasén, 070-218 90 72 (m), e-post: eivorclasen@gmail.com
Materialansvarig

Johan Hanell, Majgatan 18, 573 38 Tranås, 070-253 50 83 (m),

e-post: hanell18@gmail.com


Materialrum Idrottshallen

3 september - 31 mars

Måndagar 19.45-21.30

Torsdagar 18.00-19.30


Sportchef Herr/Pojk

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fredrik.henningsson@ibf.com


Sportchef Dam/Flick

Fredrik Henningsson, Sveagatan 51, 573 39 Tranås, 070-962 57 19 (m),

e-post: fhenningsson@outlook.com

Webmaster
Lisa Sandelin, 0730-38 94 22 (m), e-post: lisandelin@hotmail.com